TAC İlkokulu

Eğitimde bir marka haline gelen TAC Kolejleri olarak billiyoruz ki; öğrencilerimizin öğrenmeye ilişkin olumlu bir tutum ve duruş geliştirmelerinde özellikle çocukluk döneminin ilk yıllarında akademik yaşam çok önemlidir.
TAC Kolejlerinin ilk okul programı, çocuk gelişiminin bilişsel ,fiziksel ,sosyal ve duyusal olmak üzere öğrencinin her yönden gelişimini desteklemektedir. Akademik gelişiminin yanı sıra programımız, çocuklarımıza öğrenme aşkını aşılamak , özgüven gelişimlerine destek olmak ,topluma faydalı, nezaket kurallarına uymayı, sorumluluk almayı bilen karakterli birer birey olmalarını hedeflemektedir.
Verdiği eğitimle kalitede daima ön planda olan ve belli bir disiplinle çalışan TAC Kolejleri, öğrencilerin eğitim ,bilim, sanat,spor ve teknoloji alanlarında kendilerini küçük yaştan itibaren tanımalarını ve ifade edebilmelerini sağlamaktadır

ÇİFT DİLDE YABANCI DİL EĞİTİMİ

Ne mi Yapıyoruz ?

Öğrencilerimizin ,farklı kültür ve dillerle erken yaşta tanışması amacı ile okulumuzda Avrupa Birliği normlarına uygun anadili seviyesinde İngilizce eğitimi ve bunun yanı sıra Almanca veya İspanyolca dillerinden biri seçmeli ikinci yabancı dil olarak verilmektedir.
Bu eğitim süreci, cocuklarımıza verilen Avrupa Dil Portfolyosu ile belgelenmektedir..

YAPAY ZEKA VE ROBOTİK KODLAMA SINIFI
Yapay zeka ve robotik kodlama eğitim atölyesinde çocuklar; problem çözme, algoritma oluşturma, eleştirel ve sorgulayıcı düşünme, iletişim becerileri, grupla takım olarak çalışma, kendi ürününü tasarlama ve üretme gibi 21. yüzyıl becerileri ile desteklenen robotik uygulama eğitimini alırlar.

  • İLERİ MATEMATİK VE HAFIZA TEKNİKLERİ
  • ZEKA OYUNLARI ATÖLYESİ
  • ÖZEL DERSLİKLER
  • SİNEMA SALONU VE GÖSTERİ ALANLARI
  • YÜZME VE KUM HAVUZU
  • MÜZİK VE SANAT ATÖLYESİ
  • ÇOCUK YOGASI VE SATRANÇ KULÜPLERİ

Sadece eğitimde değil, doğal beslenmeyi de kendine ilke edinen TAC Kolejleri ana okulu ve ilk okulumuzda ana yemek ve ara öğünler sayesinde kantin kültüründen uzaklaşıp doğru beslenme yöntemleri ile öğrencilerimize dikkatli ve özenli bir organik beslenme programı sunmaktadır.
Sınıflarımız, çocuklarımızın gelecegini şimdiden tasarlayabileceği bilimsel ve teknolojik gelişmelere çabuk adapte olmalarına olanak sağlayacak kuvvetli zeminler hazırlamak amacı ile kurgulanmıştır.
TAC ilkokul grubumuzdan mezun olan öğrencilerimize hayatları boyunca kurumlarımızdan %30 indirim hakkı sağlanmaktadır.

Bilgi Formu

 

Bahçeşehir TAC Koleji'nden gönderilen her türlü haber, bilgi ve tanıtım içeriklerinden bu forma yazdığım e-mail adresim aracılığıyla haberdar olmak istiyorum.